Chcete zhubnout?

14.03.2020


 Jezte vyváženou stravu a hodně sportujte!                                                                           Ale co když na to nemám čas, nebo se mi sportovat nechce? Vlastně ani nechci neustále myslet na to co je vyvážená strava. Tato kniha je určena zejména pro věčné dietáře a lidi, kteří nemají takřka žádnou vůli zhubnout.
Nechtějí cvičit...
Nechtějí mít s dietou žádné finanční náklady...
Nechtějí si vážit potraviny...
Nechtějí jist "zdravé" věci, které nejsou moc chutné...
Nechtějí neustále myslet na to, co smějí jíst a co nesmí...Takže pro nás 99 % normálních lidí.


Předmluva

Párkrát jsem zkoušel držet nějakou dietu, abych trošku zhubnul.
Potom abych více nepřibíral.
Moc to nefungovalo.
Když jsem ze svého okolí čím dál častěji slýchal, že jsem tlustý, rozhodl jsem se, že s tím již opravdu něco udělám.
Sport, dieta a stále stejný výsledek. Vydrželo mi to vždy jen pár dní, než jsem si našel nějakou výmluvu a konec.A potom jsem se zamyslel, proč ty diety vlastně nejdou dodržovat. A že by bylo prima najít nějakou dietu, která by se plnila lehce. Hledám a ... nic.
Ona totiž neexistuje žádná dieta, která by šla dodržovat lehce. Řekl jsem si tedy, že ji sám vymyslím.
No a nakonec jsem zjistil, že to nepůjde.Žádná taková dieta totiž neexistuje!Tak jsem se rozhodl, že to vezmu pěkně od začátku. Zamyslel jsem se, proč jsem se, tak jako každý kdo chtěl někdy něco udělat s nadváhou, dostal k dietám.Já přeci nechci držet žádnou dietu, já chci pouze zhubnout!

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku. Unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa.